Naujienos

Valentina

2016 m. vasario 26 d.

Šią katytę mūsų savanorė pamatė po balkonu. Gal ir nebūtų atkreipus dėmesio, jeigu katytė nebūtų garsiai miaukusi. Tik parsinešus namo, pastebėjo, kad katytė virsta ant šono, visai nelaiko galinės kojos.
Vet gydykloje padarius rentgeną, jokių lūžių nerasta. Valentina, taip pavadino katytę, buvo palikta stacionare lašinėms ir stebėjimui. Kelias dienas visai nesistojo, šlapinosi po savim. Ir vieną dieną sulaukėm džiugios žinios iš vet gydyklos, kad katytė stojasi, pati nueina į wc dėžutę. Deja, džiaugtis teko neilgai, nes jau kitą dieną nuo galinės kūno dalies paradėjo kristi oda. Taip, būtent ne plaukai, o oda.
Vakar buvom dar pas kitą veterinarą konsultacijai. Suteikė optimizmo. Nėra viskas taip beviltiška. Po savaitės Valentinai bus atliekama plastinė operacija. Taip galėjo nutikti dėl sutrikusios kraujotakos. Teks amputuoti ir uodegytę, nes jos nevaldo.
Kol kas žaizdos bus plaunamos ir tepamos šaltalankiu aliejumi. Organizmas stiprinamas vitaminais. Labai tikimės, kad katytei per savaitę nepablogės, kad visiškai neišsiners iš savo odos.
Kol kas nežinome kiek kainuos operacija ir ar iš vis bus ją įmanoma atlikti. Bet labai prašome padėti padengti bent dabartines gydymo išlaidas. Iki operacijos katytė bus stacionare. Katytė labai jauki, bendraujanti. Labai norime jai padėti. Tik kartais ne viskas nuo mūsų priklauso.

PAPILDYMAS 2016 02 29 katytė buvo pervežta į vet.gydyklą, kurioje bus operuojama. Veterinaras patikino, kad pavojaus gyvybei nėra. Dar porą dienų pastebės ar nebenekrozuoja oda. Tik operacijos kaina apie 100 EUR

NAUJIENOS. Kovo 18 d. Valentinai atlikta dar viena operacija. Po operacijos katytė paimta į namų globą. Laukia ilgas gyjimo periodas. Gali būti, kad prireiks dar vienos operacijos. Dar negavom sąskaitos, bet ji tikrai turėtų siekti 200 EUR, o gal ir daugiau. Katytei kol kas paaukota 120 EUR. Labai prašome padėti mums ir Valentinai. Katytė tikrai labai gyvybinga, gerai valgo. Paskutinė nuotrauka -po operacijos
Pavedimo paskirtyje nurodykite Valentinai.Ačiū
VŠĮ Katino svajonė
Įm. kodas 302899022
LT177300010133391531 (Swedbankas)
Paypalo adresas info@katinosvajone.lt