Parama naujoms patalpoms

siamas parama KS

Dabartinės mūsų prieglaudos patalpos, esančios Kaune, Partizanų g. 15, yra nuomojamos. Deja, čia įsikūrę žinojome, jog tai tik laikinas prieglobstis ir greitai šios patalpos su aplinkui esančiais pastatais bus nugriautos. Išsinuomoti patalpas mieste yra ganėtinai sunku, nes jos turi atitikti veterinarines normas, būti ne mažesnės nei 120 kv. m, pasiekiamos viešuoju transportu, kuriuo naudojasi daugelis mūsų savanorių. Kadangi išsilaikome tik iš žmonių paramos, nuomos kainos turėtų būti pakankamos mums išsimokėti. Dėl visų šių priežasčių mes norime įsigyti nuosavas patalpas, kurias galėtume įsirengti pagal mūsų ir globojamų kačių bei katinų poreikius ir nebebijoti iškeldinimo.

Tačiau mes esame pelno neturinti įmonė, visi mūsų darbuotojai ir savanoriai dirba neatlygintinai, net neturime įmonei priklausančių transporto priemonių, todėl negalime pasiimti paskolų iš bankų būsto įgyjimui, nes neturėtume kaip jų išmokėti.

Vienintelė mūsų viltis yra žmonių aukos. Tik surinkę iš suaukotų lėšų galėtume įsigyti nuosavas patalpas, kuriose benamiai katinai ir katės galėtų laukti savo žmonių sargų ir nuolatinių namų. Labai prašome nelikti abejingais esančiai situacijai ir prisidėti prie mūsų išsilaikymo. Net ir mažiausia parama yra naudinga ir tiesia kelią į naujus prieglaudos namus.

2019 m. spalio 24 d. paminėjome savo 7-ąjį gimtadienį. Mūsų svajonė – sulaukti 8-ojo gimtadienio ir paminėti jį nuosavuose namuose.

Prisidėti prie mūsų svajonės išsipildymo Jūs galite pervesdami pinigus į mūsų sąskaitą:

Gavėjas: VŠĮ Katino svajonė
Įmonės kodas: 302899022
A/S Nr.: LT887300010157923396
Bankas: AB Swedbank
Paskirtis: Parama prieglaudos patalpoms

Parama per PayPal