Briusas(Vilnius)

Aprašymas

Statusas
Padovanotas
Lytis
Patinėlis
Amžius
1-3 Mėnesiai
Atlikta sterilizacija
Ne

Kontaktai

El.paštas
info@katinosvajone.lt

Ieškau svajonių šeimininko!
Ar šiandien ir vėl neuždirbai milijono, darbe tavęs nepaaukštino, nepanešei sunkaus močiutės pirkinių krepšio iki penkto aukšto, niekas nepavadino žvaigždės tavo vardu ir nebuvo su kuo pasidžiaugti futbolo čempionatu ant sofos?
GOOD, vadinasi, mes dar galime išgelbėti tavo dieną ir suteikti kelis šimtus karmos taškų. Viskas, ką tau reikia padaryti – suteikti katinukui Briusui svajonių namus. Nes jis rimtas vyras ir ieško namų.
Ypatingos žymės: beveik trijų mėnesių pyplius, kuriam parako pavydėtų ir pats Usein’as Bolt’as. Mėgsta barškančius kamuoliukus, kitus katinus ir šunis. Jam nėra neįveikiamų aukštumų ir kol kas nekamuoja jokie autoritetai. Neloja ir nereikia vedžioti – vadinasi, šeimininkai galės ramiai ilgiau pamiegoti savaitgaliais.
Pageidavimai šeimininkui: aiškiai suvokti, kad aš katinas Briusas nesu pliušinis žaisliukas iš Maximos, nuomos nemokėsiu, šiukšlių neišnešiu ir dažnai manysiu, kad tu gyveni pas mane, o ne aš pas tave. Kartais pažaisiu su tavo ką tik išdžiaustytais skalbiniais, atsigulsiu ant kompiuterio klaviatūros ir keliems žmonėms išsiųsiu nerišlias žinutes Skypu. Pasistengsiu ateiti tavęs pasitikti po sunkios darbo dienos, jei parneši man konservų. Murksiu rytais užlipęs tau ant galvos, bet čia viskas gerai – taip saugosiu tave nuo negerų vibracijų visą dieną. Rimtam šeimininkui pažadu nuotykių iki gyvenimo galo. Paskubėk, nes mano fainumas tolygus LIDL bananų kainai – visiems neužteks. Skambink mano globėjai Viktorijai 867529552 Vilnius