Apie mus

Ateitis priklauso tiems, kurie tiki savo svajonių grožiu

— Eleonora Ruzvelt

Ir Katinas turi svajonę…..

Mūsų tikslas – padėti tą svajonę įgyvendinti.

Mažųjų mūsų draugų svajonės yra tokios paprastos – tiesiog ranka pasiekiamos, kad jos išsipildytų tereikia šiek tiek žmogiškos meilės ir supratimo….

Įsikūrėme tam, kad padėtume šiems švelniems padarėliams išpildyti savo svajonę – turėti mylintį šeimininką ir šiltus namus, kuriuose būtų saugu ir gera.

Kelias į VšĮ „Katino svajonė“ prasidėjo gana senai. Grupelė bendraminčių niekaip nepajėgė susitaikyti su susidariusia padėtimi. Kasdien vis daugiau žmonių atsikrato savo „šeimos nario“, „draugo“ kaip nereikalingo daikto, tiesiog išmesdami juos į gatvę numirti.

Žinoma galėtume užmerkti akis ir nematyti žiemą pusnyje pagalbos prašančio sušalusio ir alkano katinėlio, katės su vaikučiais prieglobsčio ieškančios prie buitinių atliekų konteinerio…. Skeptikai tiesiog pasakytų – „visų neišgelbėsi“. Galėtume ir mes laikytis tokio principo, tačiau būti aklam žiūrint į tokį žiaurumą mums atrodo neįmanoma. Todėl mes DAROME:

  • Pagal galimybes priglaudžiame nereikalingais tapusius katinėlius
  • Kiekvienam sužeistam ar sergančiam globotiniui yra suteikiama veterinarinė pagalba ir, jeigu yra galimybė gyvūną išgelbėti, jis gydomas;
  • Kiekvienas katinas fotografuojamas, o jo nuotraukos talpinamos internete siekiant surasti tikruosius ar naujus šeimininkus;
  • Stengiamės sterilizuoti/kastruoti kuo didesnį kiekį savo globotinių, kadangi tai vienintelis humaniškas beglobių populiacijos mažinimo būdas;
  • Užsiimame švietėjiška veikla, stengiamės skatinti žmonių atsakingumą, šviesti apie tinkamą elgesį su gyvūnais.

Tikimės, kad nepaisant žiaurumo, su kuriuo susiduriame kasdien, Lietuvoje dar liko daug gerų žmonių, kurie taip pat neliks abejingi.

Prisidėkite prie mūsų!