Apie mus

Ateitis priklauso tiems, kurie tiki savo svajonių grožiu

— Eleonora Ruzvelt

Ir Katinas turi svajonę…..

Mūsų tikslas – padėti tą svajonę įgyvendinti.

Mažųjų mūsų draugų svajonės yra tokios paprastos – tiesiog ranka pasiekiamos, kad jos išsipildytų tereikia šiek tiek žmogiškos meilės ir supratimo….

Įsikūrėme tam, kad padėtume šiems švelniems padarėliams išpildyti savo svajonę – turėti mylintį šeimininką ir šiltus namus, kuriuose būtų saugu ir gera.

Kelias į VšĮ „Katino svajonė“ prasidėjo gana senai. Grupelė bendraminčių niekaip nepajėgė susitaikyti su susidariusia padėtimi. Kasdien vis daugiau žmonių atsikrato savo „šeimos nario“, „draugo“ kaip nereikalingo daikto, tiesiog išmesdami juos į gatvę numirti.

Žinoma galėtume užmerkti akis ir nematyti žiemą pusnyje pagalbos prašančio sušalusio ir alkano katinėlio, katės su vaikučiais prieglobsčio ieškančios prie buitinių atliekų konteinerio…. Skeptikai tiesiog pasakytų – „visų neišgelbėsi“. Galėtume ir mes laikytis tokio principo, tačiau būti aklam žiūrint į tokį žiaurumą mums atrodo neįmanoma. Todėl mes DAROME:

  • Pagal galimybes priglaudžame nereikalingais tapusius katinėlius
  • Kiekvienam sužeistam ar sergančiam globotiniui yra suteikiama veterinarinė pagalba ir, jeigu yra galimybė gyvūną išgelbėti, jis gydomas;
  • Kiekvienas katinas fotografuojamas, o jo nuotraukos talpinamos internete siekiant surasti tikruosius ar naujus šeimininkus;
  • Stengiamės sterilizuoti/kastruoti kuo didesnį kiekį savo globotinių, kadangi tai vienintelis humaniškas beglobių populiacijos mažinimo būdas;
  • Užsiimame švietėjiška veikla, stengiamės skatinti žmonių atsakingumą, šviesti apie tinkamą elgesį su gyvūnais.
  • Tikimės, kad nepaisant žiaurumo, su kuriuo susiduriame kasdien, Lietuvoje dar liko daug gerų žmonių, kurie taip pat neliks abejingi.

Prisidėkite prie mūsų!