Katytės

Aprašymas

Statusas
Dovanojama
Lytis
Patelė
Amžius
1-3 Metai
Atlikta sterilizacija
Taip

Kontaktai

Tel.
8 614 83373
El.paštas
info@katinosvajone.lt

Dvi katytės, augusios namų globoje ir jau tapusios lyg šeima pradeda ieškoti tikrųjų namučių ❤️.

Marmurinė katytė rasta gatvėje dar visai mažytė, tik išmokusi šliaužti. Nežinia kodėl, bet kitos katės jau nuo pat pradžių jos nepriėmė, kartais nuskriausdavo. Laimei ją pastebėję žmonės nepaliko likimo valiai susisiekė dėl pagalbos 🙏.

Mažylei labai pasisekė, ji iš karto atvyko į namų globą, kuriuoje sutiko vyresnę rainą katytę 🐱. Ne taip kaip kitos katės, rainytė priėmė mažą marmurinį kamuoliuką, išaugino, globojo lyg tikra mama 🧡.

Raina katytė yra apie 2 metų. Ji ramaus būdo, bet labai smalsi, domisi kas vyksta namuose, visą laiką bus netoli žmogaus. Mėgsta pasišildyti ant saulutės 🌞. Ant rankų ji nesijaučia jaukiai, taip pat, nepatinka kai prie jos per daug lendama.

Marmuriukei šiuo metu yra ~10-11 mėnesių. Pačiai prie žmogaus jai kartais neužtenka drąsos prieiti, bet jei ji gauna dėmesio labai džiaugiasi – glostoma murkia, prisispaudžia, glaustosi 🐾. Mergytė yra labai aktyvi ir žaisminga, tad norint sukurti artimesnį ryšį tai puikus būdas 🧶.

Šios dvi mergaitės lyg tikra šeima, sujungta stipriu meilės ryšiu. Labai nesinori jų atskirti, tad ieškome joms abiems vienų namučių, kuriuose galės džiaugtis ne tik naujais šeimininkais, bet ir tolimesnė jųdviejų draugyste 🏡❤️.