Naujienos

Prieglaudos senbūvė Ditė ieško namų

2015 m. kovo 7 d.

Kai kas rytą prabundi su skausmu širdy, ir jauti, kad to, kas tau buvo brangu, nebeliko, imi tikėti, kad gyvenime nieko gražesnio jau ir būti negali. Ditės praeities nežinome, nes katytė rasta prie daugiabučio. Nežinome net jos amžiaus, bet sprendžiant iš to, kad ji nebeturi nei vieno dantuko, ankstesnis jos gyvenimo periodas lengvas nebuvo. Žinoma, Ditei dantukų nebuvimas nė kiek netrukdo mėgautis maisteliu. Ėda absoliučiai viską.

Stengiasi katytė pamiršti savo praeitį, džiaugiasi dabartimi ir nepraranda vilties, kad ateityje jos dar laukia tikra šeima su tikrais, šiltais ir jaukiais namais. Gal ji ir nėra tobulos išvaizdos (Ditės ausų galiukai užsiraitę, tai yra nušalimo pasekmė), bet tai tikrai labai gera, meili ir švelni katytė. Smalsi, žaisminga. Gražu žiūrėti kai laksto kokią žaislinę pelytę įsikandusi ar ridena kamuoliukus. Draugiška, sutaria su visais prieglaudos katinėliais. Ditė viena iš ramesnių mūsų prieglaudos gyventojų. Į savanorius tokiu išmintingu žvilgsniu žvelgia, lyg žinotų kažką daugiau, atrodo, lyg kokią paslaptį saugotų.

Ji jau taip ilgai laukia namų, kad tikriausiai prieglaudą laiko savo namais, o mus, savanorius, savo šeimininkais. Mes prašėme katytės dar neprarasti vilties, tikėti tuo ir viltis, kad tikrai bus pastebėta.

Dite, nebijok! Dite, tikėk! Tave mylės, tave apkabins, tave priglaus ir daugiau nebeišduos.

Jeigu esate tvirtai apsisprendę suteikti šiai katytei namus, galite pažadėti, kad niekada jos neišduosite, skambinkit: 865515024, rašykit: info@katinosvajone.lt, atvažiuokite mus aplankyti ir susipažinti su Dite. Kaunas