Naujienos

KAIP PASIRUOŠTI KATĖS GLOBAI?

2021 m. balandžio 25 d.

Labai dažnai sulaukiame įvairių klausimų susijusių ne tik su pasiruošimu, bet ir katinėlių adaptacija namuose 🐾 Atsakysime į klausimus šia itin svarbia tema!

👉ATSAKOMYBĖ. Prieš pasiimdami katę iš prieglaudos įvertinkite situaciją – ar Jūs tikrai esate pasiruošęs pasiimti augintinį į savo namus. Katės reikalauja ne tik finansinių išteklių, bet ir dėmesio. Įvertinkite, ar Jūs norite aktyvios katės ar pasyvios, koks yra Jūsų gyvenimo būdas. Kiekvienas gyvūnas yra atsakomybė, kuriai reikės skirti rūpesčio ir daug daug meilės.
👉NESKUBĖKITE. Atėję į prieglaudą neprivalote katės pasiimti tą pačią dieną. Galite ramiai apžiūrėti, pabūti su katėmis, pažaisti, galbūt su kažkuria sukursite ryšį iškart. Jeigu taip nenutiko, galite ateiti kitą dieną ir bandyti dar kartelį. Katinėliai nedings ir Jūsų tikrai lauks! ❤️
👉KĄ TURĖTI ATĖJUS Į PRIEGLAUDĄ? Jeigu nuspręsite pasiimti katę, su savimi turėkite transportavimo dėžę, kad katę namo parsivežtumėte saugiai.
👉APLINKOS PARUOŠIMAS. Katės yra teritoriniai gyvūnai. Naujoje aplinkoje jos jaučiasi itin nemaloniai, nes tai joms dar neištirta erdvė. Prieš pasiimdami katę, norėdami užtikrinti jos geresnę savijautą, pirmąją savaitę joms paruoškite vieną nedidelę erdvę. Kambaryje padėkite visus būtiniausius daiktus – dubenėlius su maistu ir vandeniu, kraiko dėžutę (ją statykite kitoje vietoje nei maisto ir vandens dubenėlius). Katėms naujuose namuose reikia apsiprasti palengva, kad juose jaustųsi saugios. Po to leiskite katei ištyrinėti likusią namų dalį.🏠

Mūsų katinėliai be galo Jūsų laukia ir tikisi pagaliau turėti savo namus! Jei nusprendėte pasiimti augintinį, bet dar kyla kitų klausimų – drąsiai rašykite mums info@katinosvajone.lt Atsakysime į visus Jūsų klausimus ir patarsime!