Naujienos

Atėjo žiema, o kartu su ja ir bėdos

2014 m. gruodžio 9 d.

Keičiantis metų laikams, keičiasi ir bėdos. Pavasarį-vasarą būna mažų kačiukų antplūdis, o rudenį – žiemą – alkani, sušalę ir sergantys. Sunku kiemo katinukams išgyventi lietuviškas žiemas, ypač kai neturi kur pasislėpti ir sušilti.

Atšalo orai ir pradėjo sirgti katinukai, ypač gyvenantys kieme. Tokiais pasirūpinti sunkiausiai, nes gydymo laikotarpiui reikia juos kažkur patalpinti. O jeigu katinukai laukinukai, tai tenka juos gydyti stacionare.
Jau prireikė pagalbos dviem Vydūno g. katytėms. Važiavom gaudyti tik vieną, bet pagalbos prireikė dviem. Abiems stiprus rinotracheitas, viena dar ir kosti. Tad bus pagydytos, sterilizuotos ir paleistos atgal į savo teritoriją. Gydymas, stacionaras ir sterilizacijos kainuos apie 400 Lt
Dar vieną katinuką radome gulintį pievoje savanorių pr., beveik į nieką nereagavo. Turėjo temperatūros, baisios akys ir sloga. Be to turėjo kailio parazitų(plaukagraužį) Šis labai geras katinas, leidžiasi gydomas, tad stacionaro jam neprireikė. Už gydymą 50 Lt
Norime paprašyti jūsų, padėti atsiskaityti su veterinaras. Neturi šie katinukai nei šeimininkų, nei namų. Tik mes visi kartu galime jiems padėti.
Pavedimo paskirtyje nurodykite kiemo katinukams. Ačiū
VŠĮ Katino svajonė
Įm. kodas 302899022
LT177300010133391531 (Swedbankas)
Paypalo adresas info@katinosvajone.lt