Naujienos

Neveronių katinėliai. Padėkite juos sterelizuoti

2015 m. lapkričio 27 d.

„Laba diena,aš esu mažas juodas katinėlis iš vieno kiemo, esančio Neveronyse Kauno raj. Gyvenau lauke, miegojau po krūmais, peršalau. Skaudėjo gerklytę, čiaudau, akyčių uždegimas. Bet šiuo momentu , tai esu labai laimingas, nes įsivaizduojat, man pagelbėjo trys geros moterys. Mane pagavo,norėjo pagauti ir mano draugę, kuri irgi serga, bet jos nepavyko. Tos moterys sakė , kad bandys kitą kartą, gal pavyks .
Na o aš keliavau į kliniką, visą kelią labai verkiau, nes nežinojau kas manęs laukia ir nelaimė netyčia atsitiko. Bet atvykus mane apžiūrėjo, pamatavo temperatūrą, gavau labai labai skausmingų vaistukų, skaudėjo kai dūrė, labai verkiau. Akytes išvalė, dabar viską daug geriau matau. Bet viskas pagaliau baigėsi ir štai aš jau esu laikinoje globoje, būsiu kol pasveiksiu. Paguldė mane į šiltą guolį,apklostė, aš net neatsimenu ar taip šiltai kada miegojau, net murkt pradėjau iš malonumo Tačiau LABAI LABAI reikia finansinės paramos. Gera gydytoja apžiūrėjo, o juk jai už darbelį reikia sumokėti, o kur dar vaistukai. O ir valgyti norisi.Todėl labai prašau paremti.“
Toks tas juoduliuko pasakojimas. Tik labai gaila, kad tame kieme dar liko daug katyčių ir katinėlių.Iš viso gal bus visa dešimtis, iš kurių pusė yra nesterilizuotos katytės. Ten liko ir juoduliuko , o gal tegul jis bus Faksas,mamytė. Ir jiems visiems reiks JŪSŲ visų pagalbos. Nes reiks gaudyti tuos katinėlius, sterilizuoti/kastruoti, o tai aišku, kad kainuos. Be abejo reiks ir laikinos globos.
Tad nelikit abejingi.
Ypač kreipiuosi į neveroniškius.Mieli NEVERONIŠKIAI juk tai Jūsų gyvenvietė, Jūsų kiemai. Gal pakaks vieną kartą skųstis benamiais gyvūnais, o imt ir spręsti esamą problemą. Matyt dauguma užsidėję tamsius akinius ir nieko aplinkui nemato ir tik moka viskuo skųstis. Tad padėkim tiems katinėliams.
Pavedimo paskirtyje nurodykite Neveronių katinėliams. Ačiū
VŠĮ Katino svajonė
Įm. kodas 302899022
LT177300010133391531 (Swedbankas)
Paypalo adresas info@katinosvajone.lt