Naujienos

Padėkite Lakštingalai pasveikti

2014 m. lapkričio 10 d.

Niekaip neišsikapstom iš bėdų. Negana, kad dalis skiepytų paaugliukų serga(čiaudi, sloguoja, pūliuoja akys), tai dar sunkiai susirgo ir mūsų naujokė. Pirmas porą savaičių atrodė sveika, jau norėjome skiepyti.Ir pastebėjome, kad nebevalgo, pavėmė, paviduriavo krauju. Pirma mintis, kad tai maras.
Maro testas – neigiamas, temperatūra 40,5. Palikta stacionare lašinėms. Morfologinis kraujo tyrimas parodė, kad labai mažai trombocitų. Įtariant leukemiją, atliktas FeLV/FIV testas. Irgi neigiamas. Po dveijų dienų gydymo katytė nevemia, bet ir nevalgo. Vis dar tuštinasi krauju. Toliau lašinami skysčiai, maitinama priverstinai.
Už testus, kraujo tyrimus ir gydymą jau susidarė apie 300 Lt skola. Tyrimų dar gali prireikti, nes kol kas nėra diagnozės. Labai prašome prisidėti prie gydymo. Katytė dar jauna, labai norim, kad ji gyventų

Naujienos. Katytei nustatytas ūmus virškinamojo trakto ir žarnyno uždegimas, kurį sukėlė bakterija clostridium. Nors katytė jau pradėjo valgyti, bet tolimesniam gydymui ir stebėjimui palikta stacionare.
Pavedimo paskirtyje nurodykite Lakštingalai. Ačiū
VŠĮ Katino svajonė
Įm. kodas 302899022
LT177300010133391531 (Swedbankas)
Paypalo adresas info@katinosvajone.lt