Naujienos

Raseinių raj PSP

2019 m. rugsėjo 11 d.

LABAI PRAŠOME, PRISIDĖKITE PRIE RASEINIŲ RAJONO KATYČIŲ PSP PROJEKTO NORS PO KELIS EURUS 🙏Surinkta parama bus panaudota sekančiam PSP projektui Raseinių rajone. Viduklėje dar liko apie 20 nesterilizuotų katyčių. Gal pasisektų pagelbėti ir ten gyvenantiems benamiams šuniukams juos sterilizuojant.Ačiū labai kas suprantat mūsų savanorystės tikslus, mus palaikot ir peremiat.
Kas šiandien ilsėjosi, o kas dirbo. Aišku mes kasdien dirbam, bet šiandien buvo kitaip. Iš ansto neskelbėme, bet šiandien mūsų savanorių komanda su mobilia vet klinika vyko į rajoną sterilizuoti kačių. Didieji miestai vykdo PSP programas, bet rajonuose tikrai liūdna šiuo klausimu. #raseiniurajonosavivaldybe Vykome į Raseinių rajoną, nes iš ten jau gavome ne vieną prašymą dėl kačių sterilizacijų. Dviejose vietose Girkalnyje ir Andrušaičių kaime kates gaudė mūsų savanorės. Iš Viduklės ir Paviščių pristatė patys žmonės.
Trumpa statistika:
Sterilizuota 16 kačių ir 17 katinų. Plius viena kalytė rasta autostradoje ir priglausta
Kaina 700 eurų. Į kainą įeina mobilios gydyklos nuoma, vet paslaugos, kuras ir pagalbinės priemonės (vienkartinės palutės, dezinfekavimo priemonės, antiparazitinės)
Paaukota 175 eurų. Vietiniai paaukojo sterilizacijoms
6 žmonės, mūsų savanorės ir pagalbininkai dirbo visiškai nemokamai.
Parsivežėm 7 kačiukus. 5 patalpinome į vet gydyklą gydymui.
Pirmas blynas, bet atrodo neprisvilo. Viskas vyko sklandžiai. Gal kada nors pakartosim 🙂 O pakartoti reikėtų, nes dar liko nepagautų kačių tiek Viduklėje, tiek Girkalnyje. Dar sužinojome, kad vienoje sodyboje yra visai neprižiūrimų 15 šuniukų.
Likusią sumą turim padengti iš savo lėšų. Be to parsivežėm kačiukus gydymui, tai suma tikrai dar išaugs. Labai prašome mus palaikyti ir prisidėti prie PSP programos vykdymo.
Gavėjas: VŠĮ Katino svajonė
Įmonės kodas: 302899022
A/S Nr.: LT17 7300 0101 3339 1531
Bankas: AB Swedbank
Paypal adresas info@katinosvajone.lt
Paskirtis: Raseinių raj PSP